NETIX

Eğitim ve Danışmanlık hizmetlerimizle yanınızdayız…

Eğitim ve Danışmanlık hizmetlerimizle yanınızdayız…

Netix olarak birlikte çalıştığımız kurumlara eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Böylelikle iş ortaklarımızın ihtiyaç duymuş oldukları yazılım geliştirme ve yönetim becerilerini arttırarak projelerimizde daha verimli sonuçlar almayı hedefliyoruz. Eğitim ve danışmanlık hizmetlerimiz aşağıdaki gibi gruplanmıştır:
Kurumsal ve bireysel olarak yazılım becerileri üzerine eğitim ve danışmanlık hizmetleri.
Kurumsal ve bireysel yazılım mimarisi üzerine eğitim ve danışmanlık hizmetleri.
Dış kaynak kullanımı ile proje bazlı veya sürekli yazılım geliştirme hizmetleri.
İş yönetiminde, belli iş alanlarında uzmanlaşmış kurumlara iş aktarımı yapılarak, bu kurumların asıl işine odaklanmasını sağlayan bir yöntemdir. Dış Kaynak Kullanımı ile şirket içi iş bölümü uzman kurumlara aktarılmakta ve bu sayede iş yoğunluğu yaşayan şirket etkin bir maliyet ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. Diğer yandan dış kaynak kullanan şirketler sektöründe uzmanlaştığı konular üzerine daha yoğun bir şekilde eğilebilmekte, iş verimliliğini üst seviyelere çıkarabilmektedir. Dış kaynak hizmetlerimizin başlıca avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:
  • İş maliyetlerinin düşürülmesi, zaman kaybının önlenmesi.
  • İnsan kaynakları, AR-GE, lojistik, bilişim altyapısı gibi firmanın üstlendiği bir çok alanda yönetim etkinliğinin artması.
  • İş yoğunluğunun azalması ile oluşan personel memnuniyeti ve müşterilerle daha fazla ilgilenebilme, buna bağlı olarak müşteri memnuniyetinin de artması.
  • Hata sorumluluğunun paylaşılması sonucu riskin azaltılması.
  • Operasyonel verimlilik, diğer ifade ile şirketlerin ana faaliyet alanlarına yoğunlaşması.
  • Ve en önemlisi, şirket dışından iş bölümünü üstlenmiş kurumların, kendi uzmanlık alanındaki profesyonel bakış açıları sayesinde, destek verdikleri şirketin iş yoğunluğu sebebiyle göremedikleri ya da ilgilenemedikleri alanlara zaman kaybetmeden hızlıca müdahale edebilmesi ve ileride karşılaşılabilecek sorunları önleyerek şirket içi iş verimliliğinin maksimuma çıkarabilmesi.

Bankanın kurumsal müşterisi, bankadan aldığı belgeyi kendisine tanımlı imzacı cihaz ...

MediVeras, Türkiye'de evde muayene, laboratuvar ve evde bakım hizmetlerini yeniden ...