NETIX

Yerel yönetimler arasındaki etkileşimi artırıyoruz…

Muhtarlık Bilgi Sistemi; il, ilçe ve muhtarlıklar gibi yerel yönetimler arasındaki iletişimi ve etkileşimi artırarak halkımızın ihtiyaç ve taleplerine en kısa sürede çözümler üretmeyi hedefleyen kurumsal ve sosyal platformdur.

Muhtarlık Bilgi Sistemi; yerel yönetimlerimizin ve muhtarlarımızın kullanımına yönelik etkin, hızlı ve ekonomik çözümler sunan, bu doğrultuda hizmet kalitesini ve vatandaşlarımızın memnuniyetini artıran uygulamalar ile WEB,Android ve IOS platformlarda hizmet vermektedir.

Kullanıcı dostu arayüzler

Hızlı erişim

Memnuniyet odaklı

Etkinlik yönetimi

Muhtarlarımızın etkinliğini artırıyoruz

Uygulama üzerinden bildirim gönderimi

Kullanıcı Dostu

WEB, Mobil Android ve Mobil IOS platformlarda kullanıcıların hizmetine sunulan Muhtarlık Bilgi Sistemi kullanıcı dostu arayüzleri ile hızlı, etkili ve kolay kullanım imkânı sunmaktadır.

Hızlı Erişim

Android ve IOS platformlarda telefon hizmet ve tablet gibi mobil cihazlardan erişim sağlanan Muhtarlık Bilgi Sistemi ile bilgisayar bağımlılığı olmadan hayatın her anında 7 gün 24 saat kullanıcılara hizmet verilebilmektedir.

Memnuniyet Odaklı

Muhtarlıklar ve diğer yerel yönetimler arasındaki iletişimi ve etkileşimi arttıran Muhtarlık Bilgi Sistemi, kurumlarımızın hizmet kalitesini ve bu hizmetlere yönelik vatandaşlarımızın memnuniyet derecesini daha yüksek seviyelere çıkarmaktadır.

Etkinlik Yönetimi

Muhtarlık Bilgi Sistemi üzerinden yerel yönetimleri ilgilendiren tüm etkinlikler; Anketler, Yatırımlar, Haberler, Duyurular, Röportajlar ve Faaliyetler etkin bir şekilde yönetilerek belirlenen hedef kitle ile hızlı bir şekilde paylaşılabilmektedir.

Yüksek Verimlilik

Muhtarlık Bilgi Sistemi; özellikle muhtarlarımızın yerel yönetimlerdeki etkinliğini arttırarak kamu hizmetlerinin daha verimli, daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde sunulmasını amaçlamaktadır.

Bildirim Gönderimi

Muhtarlık Bilgi Sistemi üzerinden sistemde tanımlı tüm kullanıcılara Kısa Mesaj, Anlık Bildirim ve Açılış Bildirimleri gönderilebilmektedir.
alBaraka
atos
test

No posts were found for provided query parameters.